تبلیغات
۩۞۩ اللهم عجل لولیک الفرج ۩۞۩ - هکرها از چه سیستم عاملی استفاده می کنند؟

۩۞۩ اللهم عجل لولیک الفرج ۩۞۩

♦ آخرین نوشته های من ♦

هکرها از چه سیستم عاملی استفاده می کنند؟

نویسنده: محسن mohsen | دوشنبه 29 اسفند 1390 ساعت 08:26 ب.ظ

شاید برای بسیاری از شما هم این سوال باشد که هکرها از چه سیستم عاملی استفاده می کنند؟ نمیتوانیم بگوییم که تمام هکرها از کدام سیستم عامل استفاده میکنند، چرا که این انتخاب به میل و نیاز آنها بستگی دارد. اما در رکوردها لینوکس مطبوعترین انتخاب برای هکرها است، این انتخاب به دلیل ناشناس ماندن و قدرت لینوکس است، هکرها معمولا به لینوکس وابسته هستند.

اما پرسش در اینجا درباره ویندوز یا لینوکس نیست. تمام سوال در اینباره است که کدام سیستم عاملِ مشخص توسط هکرها مورد استفاده قرار میگیرد؟ ما دو سیستم عامل داریم که به اندازه کافی مستحکم و فوق العاده قدرتمند هستند که هکرها میتوانند با استفاده از آنها، هرآنچه که میخواهند انجام دهند.

این سیستم عاملها تنها از خانواده لینوکس هستند، و همچنین به شکل گستردهای توسط هکرها، نفوذگران و امثال آنها مورد استفاده قرار میگیرند:

1) BackTrack

2) Live-hackingسیستم عامل BackTrack

BackTrack سیستم عاملی است که به صورت ویژه برای هکرها، هکرهای کلاه سفید، تست کنندگان رخنه و امثال آنها ساخته شده است. این سیستم عامل شامل تمام نیازها و ویژگیهای امنیتی امروزی است. این سیستم عامل توسط جمعیت بزرگ هکرهای کلاه سفید و تست کنندگان رخنه ساخته شده.BackTrack تا این تاریخ پرامتیازترین و تحسین شده ترین نسخه امنیتی لینوکس است. BackTrack سیستمعاملی مفید برای تست رخنه و نفوذ پذیری است که به متخصصان امنیت کمک میکند تا تخمینی از سلامت سیستم در محیط شبیه سازی شده هک به دست آورند. صرفنظر از اینکه BackTrack را به عنوان سیستمعامل اصلی نصب می کنید یا از طریق یک Live CD بوت میکنید، یا از فلشدرایو استفاده میکنید، BackTrack برای هر بستهای، پیکربندی کرنل، اسکریپت شخصی سازی شده و تنها به منظور تست نفوذ کاربرد پیدا می کند.

اگر اطلاعات لازم برای کار با BackTrack را ندارید، انجمنی به نام Offensive Security وجود دارد که تمام موارد در مورد BackTrack و تکنیکهای هک را آموزش میدهد. اما آموزش های این سایت مجانی نیست. اگر به اندازه کافی پول دارید، سراغ خرید پکیج های آن بروید. یا اینکه در تورنت به دنبال آن باشید.سیستم عامل LiveHacking:

این نیز یکی از سیستمهای عامل مخصوص برای تستکنندگان نفوذ و هکرها است، چرا که این سیستمعامل مملو از تعداد زیادی اسکریپت و بستههای آماده برای هک است. بنابراین این سیستمعامل نیز یکی از ابزارهای قدرتمند است که توسط هکرها مورد استفاده قرار میگیرد.این سیستمعامل توسط دکتر جهانگیری (از متخصصان شناخته شده امنیت اطلاعات در دنیا) ساخته شده است، و لیست کاملی از آنچه که باید در تمرینات امنیتی داشته باشید را در اختیارتان می گذارد. این سیستم عامل یک محیط کاری نهایی و کامل برای هکرهای کلاه سفید است. این محیط کاری پر از بینش و فراست، مدرن و سودمند، متخصصان IT را به دنیای هک و مفهوم چالش بر انگیز موجود درباره قربانیان و عواقب آن آشنا میکند. همچنین با نگاهی به قدرتمندسازی قربانیان آینده با دانشی همراه است که لازم است آنها با استفاده از آن عناصر مجرمانه را در محیط سایبر خنثی کنند.

اگر شما میخواهید Livehacking را بیاموزید به www.livehacking.com سری بزنید. در آنجا تعداد زیادی ویدیو و آموزش برای کاربران تازه کار خواهید یافت.

منبع : سایت نگهبان

♦ نویسندگان ♦

    محسن mohsen
    تعداد پست ها: 272

♦ درباره وبلاگ ♦

نمایه من

درباره من

دانلود،دانلود موزیک،دانلود فیلم،موزیك،كلیپ،عكس،نرم افزار,fun,music,registry,boot,hack,اللهم عجل لولیک الفرج

♦ موضوعات وبلاگ ♦

♦ آخرین عناوین ♦

موضوعات وبلاگ

آخرین عناوین

نوشته های من

آرشیو

پیوندها

جنبش letter4u